Чудовий привід озирнутися на пройдений непростий шлях та неупереджено оцінити проміжні результати.

Отже, найголовніше - після 30 років діяльності дух компанії залишається таким же незламним, як і дух українців.

Ми не здаємося незважаючи на соціально-політичні та економічні потрясіння. Ми продовжуємо невпинно рухатися вперед попри пандемію Covid-19 і війну, яка у березні 2022 року знищила 90% наших активів.

Філософія та принципи компанії залишаються незмінними. Чесність, надійність, порядність. А головною метою є постійність у бажанні та прагненні робити співпрацю з ДЕБЮТом комфортною і легкою.

Протягом всіх цих років ми займаємось торгівлею будівельними матеріалами та комплектуємо підприємства всім необхідним.

А нашим головним капіталом залишається команда спеціалістів, справжніх професіоналів своєї справи. Команда, яка робить свою роботу з великим задоволенням, інтелігентно та з інженерним підходом.

Ми щирі та відверті. Незмінно дотримуємося всіх наших принципів. Швидко, надійно, та з любов'ю до покупця вирішуємо всі питання комплектації.

Ми чітко виконуємо свої зобов'язання перед партнерами. І так само чесно намагаємося домовлятися у випадках, коли щось пішло не так.

Ми вдячні всім нашим покупцям і постачальникам. І як завжди, разом готові йти вперед назустріч новим викликам та досягненням!

 

Розпочали ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення?

Компанія «ДЕБЮТ»  є офіційним партнером програми і має можливість забезпечити вас всіма необхідними будівельними матеріалами.

На вигідних умовах ви можете придбати:

  • Загально-будівельні матеріали 
  • Покрівля
  • Плитка
  • Будівельне кріплення
  • Інструмент
  • Двері та фурнітура

Чекаємо на вас!

 

 

Вибачте за незручність

Пройшов рік з моменту знищення у березні 2022 року основного складу компанії в Гостомелі. 

Рік - це не багато і не мало. Це просто період, протягом якого ми збирали по крихтах нашу здатність бути корисними та потрібними для усіх споживачів будівельних матеріалів. І тепер можемо повідомити, що Дебют відновив свою повноцінну діяльність. На нашому складі в Бучі той самий асортимент, що й у передвоєнний період. А товари під замовлення постачаються ще швидше.

Фахівці компанії як і раніше професійні, оперативні та привітні. Компанія комплектує об'єкти будівництва та активно бере участь в тендерах.

І найголовніше - ми як і завжди працюємо з метою бути максимально корисними бізнес-партнерам та задоволенню їх потреб.

Ласкаво просимо!

 

САМОВИВІЗ

Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, Ви можете це зробити в зручний для Вас час (в межах нашого графіку роботи) в нашому представництві:

08290, Україна, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, вул. Центральна 1-О
+Код: H725+FX Гостомель, Kyiv Oblast (Адрес в Google Картах)

Забрати замовлення ви зможете після підтвердження менеджером його наявності.

 

АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

Доставка по Києву та Київській області Вартість доставки розраховується індивідуально менеджером після оформлення замовлення і залежить від об'єму, терміновості, виду автомобіля для перевезення та наявності додаткових послуг.

 

ЧАС ДОСТАВКИ

узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите замовлення.

 

МІСЦЕ ДОСТАВКИ

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно про це повідомити менеджера.

Доставка виконується щодня крім вихідних та святкових днів з 9:00 до 19:00 години. Також Ви можете вказати будь-який зручний для Вас час доставки.

Увага! Виконуючи доставку продукції за вказаною адресою, ми не порушуємо ПДР, не загороджуємо проїжджу частину біля висотних будинків, не створюємо перешкод для транспорту комунальних служб. Тому потурбуйтесь про зручний під'їзд нашого транспорту до місця розвантаження.

Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю.

 

КУР’ЄРСЬКИМИ СЛУЖБАМИ

SAT

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби SAT.

DELIVERY

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Делівері.

МІСТ ЕКСПРЕС

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Міст Експрес.

НОВА ПОШТА

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Нова пошта.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата замовлень, оформлених в нашому інтернет-магазині, проводиться в національній валюті України, готівкою або за безготівковим розрахунком, за допомогою одного з найбільш зручних для вас способів оплати.

Оплата готівкою в касу підприємства.

Оплата банківською карткою через термінал в касі підприємства.

Безготівковий перерахунок на банківський рахунок підприємства.