fbpx
Друк

Основні напрямки діяльності:

Про підприємство.

Компанія «Дебют» заснована в 1993 році. Це торгівельна компанія з інженерним підходом.

Головний напрямок діяльності - робота в сегменті B2B: комплектація будівельних об'єктів і обслуговування корпоративних клієнтів.

Девіз підприємства - Бути максимально корисним бізнесу партнерів.

Наша філософія:

Головний капітал - порядність в стосунках і професіоналізм у вирішенні нестандартних ситуацій.

Чому Дебют?

Будь-яка солідна компанія має налагоджену систему постачальників, де немає бажання нічого міняти. І ми це розуміємо. Але ніколи не завадить мати запасний аеродром. В бізнесі, як і в житті, бувають різні обставини. Нам не одноразово доводилося працювати в умовах цейтноту, коли наші опоненти десь щось не встигали. Швидкість і надійність поставок - одна з головних переваг «Дебюту».

Можливо, на сьогоднішній день, всі ваші об'єкти укомплектовані необхідними матеріалами. Але ж буде ще й завтра, і післязавтра. Життя не стоїть на місці. З'являються нові розробки, сучасні технології. Зміни на будівельному ринку відбуваються дуже швидко.

Ми ретельно стежимо за інноваціями і пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще. Основним напрямком діяльності нашої компанії є надання готових технічних рішень.

Готові будівельні рішення

Наша мета не просто продати товар - компанія «Дебют» пропонує готові рішення будівельних питань: підбирає найоптимальніші поєднання матеріалів, консультує щодо виробничого процесу монтажу, здійснює технічну підтримку.

При підготовці пропозиції для вашого об'єкта ми врахуємо всі чинники, які впливають на кінцеву вартість «готових квадратних метрів».

Перш за все, це:

Кожне питання можна вирішити різними способами. А нашей задачей является показать Вам наглядно все достоинства и недостатки всех предоставленных вариантов.

Прямі поставки широкого асортименту будівельних матеріалів та допоміжних товарів

«Дебют» є об'єктним дилером багатьох провідних світових виробників будівельних марок. Це дозволяє нам одним з перших дізнаватися про всі новинки ще до початку продажів і розробляти нові технічні рішення вже з урахуванням майбутніх інноваційних матеріалів.

Переваги від співпраці

Звичайно, завжди є можливість щось десь знайти за меншу ціну. Але чи виправдається застосування аналогічних товарів, з узятими на себе ризиками?

Так як можливо отримати:

Ті, хто хоча б раз спробував працювати з «Дебютом», повертаються до нас знову і знову.