Чудовий привід озирнутися на пройдений непростий шлях та неупереджено оцінити проміжні результати.

Отже, найголовніше - після 30 років діяльності дух компанії залишається таким же незламним, як і дух українців.

Ми не здаємося незважаючи на соціально-політичні та економічні потрясіння. Ми продовжуємо невпинно рухатися вперед попри пандемію Covid-19 і війну, яка у березні 2022 року знищила 90% наших активів.

Філософія та принципи компанії залишаються незмінними. Чесність, надійність, порядність. А головною метою є постійність у бажанні та прагненні робити співпрацю з ДЕБЮТом комфортною і легкою.

Протягом всіх цих років ми займаємось торгівлею будівельними матеріалами та комплектуємо підприємства всім необхідним.

А нашим головним капіталом залишається команда спеціалістів, справжніх професіоналів своєї справи. Команда, яка робить свою роботу з великим задоволенням, інтелігентно та з інженерним підходом.

Ми щирі та відверті. Незмінно дотримуємося всіх наших принципів. Швидко, надійно, та з любов'ю до покупця вирішуємо всі питання комплектації.

Ми чітко виконуємо свої зобов'язання перед партнерами. І так само чесно намагаємося домовлятися у випадках, коли щось пішло не так.

Ми вдячні всім нашим покупцям і постачальникам. І як завжди, разом готові йти вперед назустріч новим викликам та досягненням!

 

Пройшов рік з моменту знищення у березні 2022 року основного складу компанії в Гостомелі. 

Рік - це не багато і не мало. Це просто період, протягом якого ми збирали по крихтах нашу здатність бути корисними та потрібними для усіх споживачів будівельних матеріалів. І тепер можемо повідомити, що Дебют відновив свою повноцінну діяльність. На нашому складі в Бучі той самий асортимент, що й у передвоєнний період. А товари під замовлення постачаються ще швидше.

Фахівці компанії як і раніше професійні, оперативні та привітні. Компанія комплектує об'єкти будівництва та активно бере участь в тендерах.

І найголовніше - ми як і завжди працюємо з метою бути максимально корисними бізнес-партнерам та задоволенню їх потреб.

Ласкаво просимо!

 

Розпочали ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення?

Компанія «ДЕБЮТ»  є офіційним партнером програми і має можливість забезпечити вас всіма необхідними будівельними матеріалами.

На вигідних умовах ви можете придбати:

  • Загально-будівельні матеріали 
  • Покрівля
  • Плитка
  • Будівельне кріплення
  • Інструмент
  • Двері та фурнітура

Чекаємо на вас!

 

 

Вибачте за незручність