Наші компанії пов’язує багато років плідної співпраці. А відносини, що сформувались за цей час, дозволяють бути відвертими!

І саме тому, інформуємо вас, що на жаль під час бойових дій у Київській області в березні 2022 року знищено складський комплекс в м. Гостомель, та суттєво ушкоджено залізничний термінал в м. Буча.

Ці події завдали підприємству серйозний удар та створили перепони для безумовного виконання партнерських зобов’язань.

Незважаючи на це, ми плануємо відновити роботу підприємства. Незламний дух компанії, підтримка від держави та фінансово-кредитних установ, дебіторська заборгованість контрагентів, все це дозволяє відновити роботу.

Наші фахівці розпочали активне опрацювання клієнтської бази з метою виявлення та задовільнення актуального споживчого попиту. Тендерний відділ проводить активні комунікації з міжнародними благодійними фондами щодо постачання життєво необхідних товарів.

Але є і складова, без якої відновлення роботи буде надважким. Насамперед, це допомога, розуміння і лояльність усіх наших партнерів .

Впевнені, що разом, ми зможемо подолати цей неймовірний історичний іспит.

Debut

 

Debut2

 

Debut3

Пройшов рік з моменту знищення у березні 2022 року основного складу компанії в Гостомелі. 

Рік - це не багато і не мало. Це просто період, протягом якого ми збирали по крихтах нашу здатність бути корисними та потрібними для усіх споживачів будівельних матеріалів. І тепер можемо повідомити, що Дебют відновив свою повноцінну діяльність. На нашому складі в Бучі той самий асортимент, що й у передвоєнний період. А товари під замовлення постачаються ще швидше.

Фахівці компанії як і раніше професійні, оперативні та привітні. Компанія комплектує об'єкти будівництва та активно бере участь в тендерах.

І найголовніше - ми як і завжди працюємо з метою бути максимально корисними бізнес-партнерам та задоволенню їх потреб.

Ласкаво просимо!

 

Лікарі інституту терапії iм Любовi Малоi готові надавати консультативну допомогу он-лайн.

В будь який час Ви можете звернутися за телефоном до наших лікарів.

Список телефонів за посиланням

З повагою,
Адміністрація ТОВ «Дебют-Центр»

САМОВИВІЗ

Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, Ви можете це зробити в зручний для Вас час (в межах нашого графіку роботи) в нашому представництві:

08290, Україна, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, вул. Центральна 1-О
+Код: H725+FX Гостомель, Kyiv Oblast (Адрес в Google Картах)

Забрати замовлення ви зможете після підтвердження менеджером його наявності.

 

АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ

Доставка по Києву та Київській області Вартість доставки розраховується індивідуально менеджером після оформлення замовлення і залежить від об'єму, терміновості, виду автомобіля для перевезення та наявності додаткових послуг.

 

ЧАС ДОСТАВКИ

узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите замовлення.

 

МІСЦЕ ДОСТАВКИ

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно про це повідомити менеджера.

Доставка виконується щодня крім вихідних та святкових днів з 9:00 до 19:00 години. Також Ви можете вказати будь-який зручний для Вас час доставки.

Увага! Виконуючи доставку продукції за вказаною адресою, ми не порушуємо ПДР, не загороджуємо проїжджу частину біля висотних будинків, не створюємо перешкод для транспорту комунальних служб. Тому потурбуйтесь про зручний під'їзд нашого транспорту до місця розвантаження.

Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю.

 

КУР’ЄРСЬКИМИ СЛУЖБАМИ

SAT

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби SAT.

DELIVERY

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Делівері.

МІСТ ЕКСПРЕС

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Міст Експрес.

НОВА ПОШТА

Вартість доставки розраховується згідно з умовами кур'єрської служби Нова пошта.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата замовлень, оформлених в нашому інтернет-магазині, проводиться в національній валюті України, готівкою або за безготівковим розрахунком, за допомогою одного з найбільш зручних для вас способів оплати.

Оплата готівкою в касу підприємства.

Оплата банківською карткою через термінал в касі підприємства.

Безготівковий перерахунок на банківський рахунок підприємства.

Основні напрямки діяльності:

 • професійна комплектація будівельних об'єктів і промислових, сільськогосподарських підприємств, установ бюджетної сфери будівельними матеріалами, господарськими товарами та будь-якими товарами під замовлення;
 • компанія працює зі споживачами як безпосередньо, так і через тендерні майданчики;
 • кваліфікований постачальник корпорацій Метінвест, ДТЕК, Київміськбуд, Укрбуд (по внутрішньому класифікатору групи ДТЕК - постачальник, який має бездоганну репутацію протягом багатьох років і має доступ до всіх тендерних майданчиків);
 • об'єктний дистриб'ютор найбільших світових виробників будівельних матеріалів: Knauf, AMF, Baumit, Rockwool, Penoboard, Polimin, Tikkurila, Kreisel, Одек і багатьох інших.

Про підприємство.

Компанія «Дебют» заснована в 1993 році. Це торгівельна компанія з інженерним підходом.

Головний напрямок діяльності - робота в сегменті B2B: комплектація будівельних об'єктів і обслуговування корпоративних клієнтів.

Девіз підприємства - Бути максимально корисним бізнесу партнерів.

Наша філософія:

 • ідеальний постачальник - це постачальник, який сприймає будь-яку проблему споживача, як свою власну;
 • покупця не цікавить товар - покупця цікавить вирішення його проблеми.

Головний капітал - порядність в стосунках і професіоналізм у вирішенні нестандартних ситуацій.

Чому Дебют?

Будь-яка солідна компанія має налагоджену систему постачальників, де немає бажання нічого міняти. І ми це розуміємо. Але ніколи не завадить мати запасний аеродром. В бізнесі, як і в житті, бувають різні обставини. Нам не одноразово доводилося працювати в умовах цейтноту, коли наші опоненти десь щось не встигали. Швидкість і надійність поставок - одна з головних переваг «Дебюту».

Можливо, на сьогоднішній день, всі ваші об'єкти укомплектовані необхідними матеріалами. Але ж буде ще й завтра, і післязавтра. Життя не стоїть на місці. З'являються нові розробки, сучасні технології. Зміни на будівельному ринку відбуваються дуже швидко.

Ми ретельно стежимо за інноваціями і пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще. Основним напрямком діяльності нашої компанії є надання готових технічних рішень.

Готові будівельні рішення

Наша мета не просто продати товар - компанія «Дебют» пропонує готові рішення будівельних питань: підбирає найоптимальніші поєднання матеріалів, консультує щодо виробничого процесу монтажу, здійснює технічну підтримку.

При підготовці пропозиції для вашого об'єкта ми врахуємо всі чинники, які впливають на кінцеву вартість «готових квадратних метрів».

Перш за все, це:

 • саме технічне рішення для конкретної ситуації;
 • вартість матеріалів, за допомогою яких можна його втілити;
 • приблизна вартість монтажних робіт;
 • вартість супутніх матеріалів;
 • вартість «непомітних» наступних експлуатаційних витрат.

Кожне питання можна вирішити різними способами. А нашей задачей является показать Вам наглядно все достоинства и недостатки всех предоставленных вариантов.

Прямі поставки широкого асортименту будівельних матеріалів та допоміжних товарів

«Дебют» є об'єктним дилером багатьох провідних світових виробників будівельних марок. Це дозволяє нам одним з перших дізнаватися про всі новинки ще до початку продажів і розробляти нові технічні рішення вже з урахуванням майбутніх інноваційних матеріалів.

Переваги від співпраці

Звичайно, завжди є можливість щось десь знайти за меншу ціну. Але чи виправдається застосування аналогічних товарів, з узятими на себе ризиками?

Так як можливо отримати:

 • придбання товарів не кращої якості;
 • витрати коштів на додаткову логістику;
 • демонтаж неправильно змонтованих конструкцій;
 • втрату часу і якості будівництва.

Ті, хто хоча б раз спробував працювати з «Дебютом», повертаються до нас знову і знову.