або Чому клієнти «Дебюту» стають його друзями

Вас атакує реклама в засобах масової інформації. Невичерпні пропозиції заповнюють Вашу електронну скриньку. Телефонні дзвінки з пропозиціями поставок не припиняються. Постійні відвідувачі з одними і тими ж пропозиціями купити товар саме у них зводять Вас з розуму ...

Як обрати? Як визначити яка пропозиція виявиться найбільш прибутковою? Як здогадатися який з постачальників виявиться надійним в тій чи іншій ситуації? Як перевірити сотні позицій в прайс-листах? Як не пропустити вигідну пропозицію?

У такій кількості питань можна легко потонути. Ми добре розуміємо складність вибору, так як самі перебуваємо у такому ж становищі.

Щодня на електронну пошту «Дебюта» та на наші телефонні номери надходять від 30 до 50 пропозицій щодо поставки товарів.

Кожен день протягом 26 років фахівці компанії вчаться перевіряти, вивіряти, читати між рядків і приймати правильні рішення.

Але роки роботи і накопичення досвіду не пройшли даремно. Ми знайшли діючі правила. Ось вони:

  • Ідеальний Постачальник - це постачальник, який сприймає будь-яку проблему споживача, як свою власну.
  • Покупця не цікавить товар - покупця цікавить рішення його проблеми.

Визначивши для себе ці прості, але діючі закони, ми вже ніколи від них не відступали. Саме тому сьогодні компанія «Дебют» пропонує своїм клієнтам більше, ніж інші постачальники. Адже ми знаємо, що потрібно покупцям, і підходимо до рішень їх проблем як до власних. Надаємо не тільки будівельні матеріали, але й технічний супровід проекту, при необхідності навіть виконання комплексу робіт нашими партнерами.

І не вагайтеся! Репутація нашої фірми дозволяє нам самим вибирати своїх постачальників. Ми вибираємо тільки найкращих. Багато підприємств хотіли б постачати нам товар, але ми працюємо тільки з лідерами. Причому більша частина матеріалів потрапляє на наші склади безпосередньо від виробників.

Але якщо постачальників вибираємо ми, то покупці вибирають вже нас. І в переважній більшості випадків, звернувшись в «Дебют» один раз, вони повертаються до нас знову і знову. Кількість повторних звернень в нашу компанію становить сьогодні 82%.

Чому так відбувається? Проаналізувавши ситуацію, ми знайшли 7 основних причин, згідно  з якими наші клієнти вибирали свого постачальника. Можливо, вони допоможуть зробити правильний вибір і Вам.

1. Чи багато з компаній, які торгують будівельними матеріалами, мають 26-річний досвід роботи на ринку?
«Дебют» існує з 1993-го року, і весь цей час розвивався і вдосконалювався. На сучасному ринку будівельних матеріалів України це одна з небагатьох компаній, яка активно працює в сегменті B2B. Співробітники «Дебюту» вміють і полюблять вибудовувати особисті контакти з представниками Замовника. 78% клієнтів стають нашими друзями.

2. Хто з конкурентів здатний запропонувати більший асортимент товару за принципом «Тут і Зараз»?
На складах «Дебюту» будь-який забудовник знайде саме те, що необхідно йому для конкретного об'єкта.

При цьому реальний асортимент ще ширший. Товари, які Ви не знайшли в продажі у даний момент, ми постачаємо під замовлення в мінімальні терміни. Покупець НІКОЛИ не почує від нашого фахівця, що це не наша позиція, і ми не будемо цим займатися.

3. Яким чином гравці ринку реагують на зміну його потреб? Поява сотень нових матеріалів і технологій змінило ринок будівельних послуг. На даний момент забудовник зустрічається з проблемою - який матеріал купити? Як його використовувати?

І ринок намагається відповісти - не товарами, а готовим результатом. Співробітники «Дебюту» кілька останніх років розвивають новий пріоритетний напрямок роботи: надання готових технічних рішень для конкретного будівельного об'єкту. При цьому матеріали для подібної пропозиції підбираються з урахуванням їх технічних та експлуатаційних характеристик. Наші клієнти платять не за окремі продукти, а за ефективне рішення будівельної задачі.
Що це означає на практиці? Наприклад, ось такий дивовижний факт. Собівартість квадратного метра готової поверхні виходить на 20-30% менше при використанні дорогого матеріалу, ніж при використанні дешевого.
Чому так? «Підводні камені» дешевих матеріалів, як і приховані комісії банків, відразу не видно. Найчастіше інноваційні (і, як правило, дорожчі) продукти мають меншу норму витрати, ніж їх дешеві і застарілі аналоги. Додайте до цього спрощення і здешевлення монтажу, збільшення терміну служби готової поверхні та зменшення експлуатаційних витрат і сумарна економія стане очевидною.

Якщо ж Замовник зіткнувся з важкою проблемою, його ніколи не залишать з нею наодинці. Допоможуть замінити морально застарілі матеріали. Дадуть кваліфіковану консультацію з монтажу. Наші партнери можуть розраховувати на нашу допомогу в реалізації надлишків. При відсутності власного складу можливе зберігання вже придбаних товарів.

4. Які з торгових фірм мають добре розвинену складську і транспортну інфраструктуру?

У «Дебюту» є свій складський комплекс із залізничною гілкою, власний автопарк і професійна служба логістики, яка в найкоротші терміни підбере зручний варіант доставки товару. І все це в центрі міста із зручною транспортною розв'язкою.

Якщо ви заблукали - наші дорожні вказівники допоможуть вибрати правильний напрямок руху.
Поруч з нашими складами Вас очікують простора парковка.

5. Скільки часу і сил ви витрачаєте при обслуговуванні в інших торгових організаціях?
Добре розуміючи, що будівельники часто працюють в умовах постійного цейтноту, компанія «Дебют» створила власну інформаційну систему, що дозволяє значно заощадити час покупця і спростити оформлення його покупок.

Особиста присутність – не обов’язкова. Наберіть номер співробітника «Дебют» або надішліть нам заявку будь-яким зручним для вас способом. І Ви отримаєте замовлені матеріали на складі або вже прямо на об'єкті. Швидко, чітко, зручно, надійно. Ми цінуємо Ваш час.

6. Що краще за все відображає увагу постачальника до покупця?

«Дебют» створює для своїх покупців максимально зручні умови роботи. Наші постійні клієнти завжди мають можливість вибрати зручні для них форму і графік оплати, а також купувати товар за спеціальною ціною.

7. Що кажуть про нашу фірму бізнесмени, які співпрацюють з нами роками?

«Дебют» отримував і отримує безліч подяк від різних людей і компаній. Їх список не поміститься на одній сторінці. А історії успіху краще будь-якої реклами розкажуть про реальну діяльність нашої компанії і засвідчать її можливості і перспективи.

Напевно, ті чи інші переваги з цього переліку можна знайти у багатьох торгових організаціях, але навіщо вибирати щось одне, коли можна отримати все і відразу. Адже звернувшись в «Дебют» Ви отримаєте комплексне (у нас в компанії воно ще називається функціональним) рішення задачі.

Тому, чи варто дивуватися, що більше 3/4 клієнтів «Дебюту» стають не тільки постійними покупцями, але і його друзями.

Ми впевнені, що наша компанія сподобається і Вам. Вигоду від співпраці з «Дебютом» Ви відчуєте відразу. Для цього досить просто набрати телефон: +38 044 390 03 93